• Snorkel 1
  • Snorkel 2
  • Snorkel 3
  • Snorkel 4
  • Snorkel 5
Snorkel 11 Snorkel 22 Snorkel 33 Snorkel 44 Snorkel 55

Snorkel راه حلی کاربردی برای استفاده در تمامی ارتفاعات

Snorkel یک پیشرو جهانی، در زمینه تولید ماشین های کار در ارتفاع می باشد. دامنه وسیع بالابر های ما ، کار بسیار امن و موثری در ارتفاع، از 4 متر تا 40 متر را فراهم می کند. ما مناسب ترين و بهترین ماشین را برای هر نوع کاربردی، از نگهداری داخلی ساختمان ها تا سخت ترین کارهاي عمراني در سایت های ساختمانی در اختيار كاربران قرار مي دهيم.
پيشينه Snorkel به سال 1946 باز می گردد، كه صاحب یک میراث پر افتخار در يافتن راه حل های عملی ایمن جهت کار در ارتفاع می باشد. موفقیت ما بر پايبندي به ارزش های درست بنا شده است، که تمامي فعاليت هاي ما را تحت تاثیر قرار می دهد. مهمتر از همه، ما بر این باور هستیم که بقا و حیات ما 100 در صد بر مشتریانمان متمرکز شده است.
ما اولین بالابر آکاردئونی خود کششی را بیش از سه دهه قبل اختراع کردیم و این روحیه نو آوری تا امروز ادامه داشته است. Snorkel به طور مداوم در حال پیداکردن راه حل های تازه جهت کار در ارتفاع بوده و روش های جدید ارتقاء ایمنی و افزايش میزان بهره وري را با استفاده از ماشين هاي بالابر عرضه مي كند.
فلسفه Snorkel "حفظ سادگی" می باشد. ما ماشین های قوی و قابل اعتمادی را تولید می کنیم که شما را با حفظ ايمني كامل به ارتفاع مورد نياز مي برد. بالابر های ساخته شده ما بدون پیچیده و مشکل کردن زندگی کاری شما، تمام نیاز های شما را بر آورده می کند. بالابر های Snorkel از لحاظ کاربری ، نگهداری و تعمیرات بسیار ساده و آسان هستند.
ما بسیار می کو شیم تا با مشتریانمان در تماس نزدیک باشیم. تیم Snorkel با بیش از صد توزیع کننده و نمايندگي هاي سرویس دهی در سرتا سر جهان گسترش پیدا کرده است. در هر جای دنیا که باشید، Snorkel مي تواند بهترین پاسخ هاي كارشناسي به نیاز های شما و همچنین سریع ترین دسترسی به قطعات یدکی و پشتیبانی محصولات را فراهم كند.
قيمت هاي جهانی Snorkel گستره انتخاب وسیع و بسیار جذابي از ماشین ها را در اختیار شما قرار می دهد و اين امكان را فراهم مي سازد كه ماشين هاي Snorkel را كاملاً منطبق و سازگار با خواسته هاي تجاري خود خريداري كنيد.
به منظور آشنایی بیشتر با محصولات و نحوه سرویس دهی از سایت Snorkel دیدن فرمائید.