بالابر های نفربر

طراحی شده برای پيمانكاران و متخصصان حفظ و نگهداری ساختمان می باشد. بالابر های نفربر Snorkel بسیار کم وزن و کم هزینه بوده و سبد آنها جهت استفاده در فضاهای داخلی قابل حمل مي باشند. طراحي منحصر بفرد Girder Lock تک دکل Snorkel ، در سری UL ها به کار گرفته شده است و داراي تعادل بسیار عالی وهمچنین ظرفیت بالا در تحمل بار می باشد.
بالابر های نفربر Snorkel مدل های ULو PAM به آساني جابجا شده و می توانند توسط یک فرد در اطراف حرکت داده شوند و به راحتی از ورودی های استاندارد عبور کنند. ظرف چند دقیقه به حالت ایستاده در می آیندو این ماشین ها یک جایگزین موثر و سریع براي داربست های خطرناک جهت کار درارتفاع 14 متری هستند.
جایی که ماشین خودکشش ترجیح داده شود ، مدل SPM20 با قدرت مانور بالا و آسان جهت کار تا ارتفاع 8 متری پیشنهاد می شود.

PAM21/PAM26

سری PAM از بالابر های توانا و کارآمد سری های تك دكل push around هستند که از نظر کاربری و نگهداری بسیار آسان هستند. بالابرهاي سری PAM بسيار جمع و جور و سبك بوده و به راحتی می توانند از مسیر ها و درب های استاندارد بدون نیاز به جمع شدن عبور کنند

UL25/UL32/UL40

سری جمع و جور و قوی UL ها از نوع بالابر های تک دکل push around است که به راحتی از ورودی های استاندارد عبور كرده و مجهز به جک های بسیار کوچک جهت تعادل می باشد .
بالابر انحصاري تک دکل Girder Lock ما، امكان کاري مطمئن و ايمن را در ا رتفاع 14 متری فراهم مي كند. جهت حمل و نقل آسان اين مدل به طور استاندارد مجهز به چرخ هاي كوچك بدون رد و سيستم بسيار آسان جهت بارگيري مي باشد.

SPM20

مدل SPM20 با قابلیت حركت با چرخ هاي تسمه دار(kid steer )و حداقل میزان گر دش داخلی ، برای کار در فضای کوچک بسیار مناسب است. SPM20 با وزن فقط 850 کیلو گرم ، ارتفاع کاری 8 متر را ارائه می دهد و می تواند وزني معادل 150 کیلو گرم را تحمل کند. اين ماشین با سرعت 4 کیلومتر بر ساعت حرکت می کند و ظرف فقط 27 ثانیه به صورت کامل بالا می رود.