بالابر های آکاردئونی الکتریکی سری S-E

بالابر های آکاردئونی Snorkel چرخش های کاملی جهت کار در فضاهای بسته و تنگ دارند و با فضای باز شو در سبد، فضای کاری بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهند. بالابر های Snorkel با سیستم هدایتی خودکششی بسیار نرم امكان كنترل بسیار دقیق در مکان مورد نظررا، برای شما فراهم می آورد. بالابر های الکتریکی Snorkel با باتری های deep cycle به شما اطمينان مي دهد كه تا مدت زمان مورد نياز شما كار می كند.
بالابر های كوچك تلسکوپی تك دكل با مدل TM12 طوری طراحی شده اند که پیشرو صنعت امروزه می باشند. برای کارهای سایتی، جایی که سياست هاي قيمت گذاري از اهميت بالايي برخوردار است ، Snorkel مدل SL20E سیگمایی راکه مقرون به صرفه ترين بالابر 8 متری خودکشش در دنیا می باشد را پیشنهاد می کند.

TM12

بالابر كوچك تک دکل تلسکوپی خودکشش هم چنان محبوبیت خود را در تمام جهان به دليل قدرت و دوام بالا و چند کاربردی بودن حفظ کرده است. مدل TM12 ، Snorkel می تواند ازورودی های استاندارد عبور كرده و توسط آسانسور حمل شود و همچنین قابلیت تحمل 2 نفر به همراه ابزارآلات را تا ارتفاع ايمن 7/5 متر دارد. یک بالابر ایده آل به منظور تامین دامنه ی وسیعي از كارها از قبيل ساختمان سازي و تعمیرات تا کارها ی انبار داری می باشد.

S1930E/ S1932E

مدل S1930E ارتفاع کاری تا 7/8 متر را ارائه می دهد و ظرفیت سبد آن 227 کیلوگرم می باشد. چرخش داخلی کمتر از 1130 میلی مت دارد و می تواند تا شیب 25% را بالا برود. عرض آن فقط 0.74 متر می باشد.

S2632E/S2646E/S3246E

جهت ساخت و ساز فضاهای داخلی ساختمان ، تعمیرات و نگهداری طراحی شده است. سری S-E ها بالابر های آکاردئونی الکتریکی تا ارتفاع کاری 12 متر را فراهم می کنند. مدل 10 متری آن در دو عرض 81/. متر جهت فضاهای تنگ و عرض 16/1 متر برای فضا های کاری بزرگتر ، موجود می باشد.تمام ماشین ها می توانندتنها با یک اپراتور در سبد در محیط های بیرونی نیز مورد استفاده قرار گيرند.

SL20E

بالابر SL20Eمدل سیگمایی باقدرت باتری بازگشت سرمایه شما رابه بهترين شكل تضمين مي كند و رقابتي ترين قيمت را درگروه بالابر های آکاردئونی 8 متری دارد. SL20E یک ماشین بسیار کم هزینه با يك سبد جادار و ظرفيت عالي حمل بار و نگهداري آسان جهت کاربری
ها ی اجاره بسيار ايده آل مي باشد.