بالابر های آکاردئونی Rough Terrain سری S-RT

شرکت Snorkel تولید کننده ی دامنه وسیعی از بالابر های rough terrain با موتور دیزل از ماشین های کم حجم تا دستگاه هایی با دو فضای باز شو می باشد.بالابر های سری S-RT ، Snorkel همگی دارای فضای عالی در سبد و ظرفیت خوب تحمل بار و قابیت های عالی جهت عبور از مناطق ناهموار می باشند و تمام ماشین ها چهار دیفرانسیل و قابلیت حرکت در شیب بالای 50% را دارند.
بالابر های جمع و جور آكاردئوني Snorkel با مجهز بودن به دو منبع انرژي انعطاف پذيري سايت كاري را به حداكثر رسانده است. به این صورت که برای بیرون ساختمان با موتور دیزل و هنگام کار تعميرات در محیط دا خلی ساختمان برای کاهش سر و صدا و آلودگی می توانید از باتری استفاده کنید.

S3290RT/S4390RT/S5290RT

این مدل با کارایی عالی برای كارهاي ساختماني طراحی شده است. این مدل که از گروه بالابر های rough terrain مي باشد. قادر به قعالیت تا ارتفاع 18متر بوده و همچنین شیب تا زاویه 50% را بالا می رود. فضای 6/6 ×8/1متري سکوی بالابر وزن 680 کیلوگرم را می تواند تحمل کند.مشخصه هاي استاندارد این بالابر ها شامل فضای بازشو از دو طرفه و چهار دیفرانسیل و محورهاي متحرك می باشد.

S2770BE/S3370BE

مناسب برای کلیه فعالیت های بیرونی و داخلی ، این دو مدل پر قدرت توانائی انجام کارهای متنوعی دارند، جهت کاردر فضاهای بیرونی باموتور دیزل کار می کنند و هنگام کاردر فضا های داخلی از نیروی باطری استفاده می کنند. این دو مدل به دلیل دارا بودن تایر های قوي و بدون رد در هر سطحی قابل استفاده می باشند.

S2770RT/S3370RT

این مدل به دو دليل سبكي و كم حجم بودن برای کار در فضا های محدود بین ساختمان ها مناسب می باشند. این دو مدل به خاطر وجود فاصله مناسب ازسطح زمین و خاصیت چند محوری که به راحتی می توانند در نواحی ناهموار فعالیت کنند و با جک های کمکی اتوماتیک و2/1 متر فضای باز شو اضافي در سبد می توانند کارکنند.