سری Speed Level

زمانی که ماشین های دیگر ما نتوانستند نظر شما را جلب کنند، می توانید به مدل Speed Level شرکت Snorkel اعتماد کنید. این نوع بالابر بدون نياز به جك هاي كمكي مي تواند تا شيب هاي 50% خود را به طور اتوماتيك تراز كند . بالابرهاي Speed Level Snorkel ، با داشتن امكاناتي از قبيل فاصله مناسب از سطح زمين ، تحمل بار عالی و دو دیفرانسیل پرقدرت می توانند در سخت ترین شرایط کاری فعالیت کنند.
سیستم انحصاري ترازيابي اتوماتيك ما امكان تراز يابي سريع و ايمن سبد را در شيب ها براي شما فراهم مي كند و با ترکیب 9 درجه از عقب و جلو و 13 درجه به طرفين قابلیت مسطح کردن در شیب را دارا می باشد. مدل Speed Level كه جهت کارهای عمراني و كار بر روي سطوح ناهموار ايده آل مي باشد. قابلیت حرکت در ارتفاع را داشته و ظرفیت باری آن تا 680 کیلوگرم می باشد.
این ماشین حتي قادر به حرکت درحالت ایستاده در مناطق صعب العبورمانند رمپ های پارکینگ نیز می باشد.

SL26SL

مدل SL26SL قادر به بار گیری 680 کیلو گرم و کار تا ار تفاع 10 متری می باشد . فضای 7/3×7/1 متری سبد با فضای بازشو دسترسي بیشتری را دراختیار شما قرار می دهد. این دستگاه با سرعت بالا و سه حالت درایو و وزن سبک قادر به حرکت در ناهموارترين سطوح می باشد.

SL30SL

مدل SL30SLكه امكان کار تا ارتفاع 11 متر را میسر می سازد، دارای سبد 7/1×2/4 متری و ظرفیت حمل بار590 کیلوگرم می باشد. قابلیت حرکت در ارتفاع، با سه حالت درایو به منظور بیشترین گشتاور و سرعت .بالابر SL30SL می تواند تا شیب 50 % را بالا برود. سيستم Speed Level مي تواند ظرف چند ثانیه سبد را بدون نیاز به جک های کمکی تراز كند و اين ويژگي سبب مي شود این مدل نسبت به مدل های سنتی قابلیت کاربردی بیشتری داشته باشد.