بالا بر های بوم الکتریکی سری A

بالابر های سری A Snorkel پیشرو بازار فروش بالابر های الکتریکی بوم مفصلی ، که ویژگی های قدرت مانوربالا را با تمیزی و کم صدایی ترکیب می کند، قابلیت فعالیت تا ارتفاع 16 متر با کمترین برون فرستی و با نیروی باتری را دارد.
این دستگاه ها برای فروشگاه ها ومحیط های کوچک طراحی شده است، مدل MB از نمونه بالابر های بوم دار کوچک است که مناسب برای انبار داری و کار درارتفاع در محیط های باریک و کم فضا می باشد و همچنین در کارهای تعمیرات نگهداری نیزمی توان از این ماشین ها بهره برد.

MB20J/MB26J

سری فوق باریک MB تحولی را در فعالیت های فضاهای محدود داخلي ایجاد کرده است. مناسب محیط های تنگ، که نیاز به بالارفتن و چرخش دارد زیرا که سری MB دارای قابلیت چرخش از شاسی 360 درجه همراه با دسترسی جانبی توسط بازوی مفصلی می باشد.

A38E

مدل A38E سبک ولی با دوام و قابل اعتماد که دارای ارتفاع کاری تا 15/13 متر و دسترسی جانبی تا 5/6 متر می باشد. قابلیت حرکت بالا و پائین و چرخشی بازوی بوم مفصلی به اپراتور قدرت کارائی بالایی را در هنگام استفاده می دهد. در حاليكه سیستم هدایتی نرم و تک دستی این بالابردقت بالایی در کار در ارتفاع ارائه می دهد، عرض کم 5/1 متری در قسمت شاسی و شعاع چرخش داخلی 400 میلی متري آن قدرت مانور بسیار عالی در فضاهای بسته و تنگ در اختیار کاربران قرار می دهد.

A46JE

مدل A46JE تک دیفرانسیل با نیروی باتری قابلیت کار تا ارتفاع 1/16 متر و دسترسی جانبی 4/7 متر و بازوی متحرک 5/1 متر را دارا می باشد. این بالابر خودکشش با فضای کاری 1×8/1 متردر سبد می تواند دو نفر با ابزارشان را تحمل کند و قابلیت چرخش180 درجه از شاسی را دارد. این یک ماشین ایده آل جهت فضاهای محدود بوده و چرخش داخلی 600 میلی متر دارد.