بالابر ها ی بوم مفصلی سری A

شرکت Snorkel بالابرهای سری A را با بوم مفصلی با قدرت مانور عالی و توانمند و دقیق با ارتفاع کاری 7/ 27 متر و بالا بردن 2 نفر به همراه ابزارشان راجهت فعالیت در کارهای سایتی طراحی کرده است .
این مدل بالابر انقلابی را در کارهای چند منظوره با قابلیت بالا برندگی و چرخش ایجاد کرده است . این دستگاه برهمه موانع تاارتفاع 5/8 متر ارتفاع وبا 9/18 متردسترسی جانبی غلبه كرده است . با سیستم اجرايي نرم و خود کشش Snorkel، قدرت کنترل شما بیشتر می شود .
بازو های متحرک به طور استاندارد به منظور انعطاف پذیری بیشتر طرحریزی شده اند، درحاليكه در A85JRT بازوی متحرک و 2 دیفرانسیل به لیست ویژگی های آن افزوده می شود.

A46JRT

مدل سریع و قدرتمند با دو دیفرانسیل که قادر به حرکت در مناطق ناهموار و صعب العبور می باشد در نوع خود منحصر به فرد و پیشرو بوده و ارتفاع کاری 3/16 و دسترسی جانبی 4/7 متر را در اختيار كاربر قرار مي دهد. طراحی شده جهت فضا های تنگ با قدرت مانور بالا و شعاع چرخش داخلی 600 میلی متر را دارد و بوم ها با كمترين لرزش فعالیت می کنند. سبد دارای ابعاد 1×8/1 متر می باشد و می تواند دو نفر را با ابزارشان بالا ببرد و بازوی متحرک 5/1 متری آن انعطاف پذیری زیادی دارد.

A85JRT

A85JRT که بزرگترین ماشین در گروه بالابر های بوم مفصلی می باشد با ارتفاع کاری 27 متر و دسترسی جانبی 9/18 متری با قابلیت بالابری و چرخش بسیار عالی که با انعطاف بازوی متحرک ترکیب شده است، یک قدرت مانور بالا را فراهم می آورد. با دو دبفرانسیل و چهار چرخ گیرنده ی فرمان کارائی بسیار عالی در سايت هاي كاري دارد.