بالابر های بوم تلسکوپی سری T

بالابر های بوم تلسکوپی Snorkel برای سایت هاي كاري دشوار و طولانی طراحی شده اند . دو دیفرانسیل ، موتور دیزل قدرتمند و قدرت انتقال عالی موتور آن باعث کارایی فوق العاده ی این بالابر ها شده است . سادگي در طراحي بالابر های سري T توسط هیئت مهندسی ما، ماشين هاي قدرتمندي جهت كار در ارتفاع عرضه كرده اند كه از مزاياي آن كاربري آسان ،نگهداري آسان و تعميرات آسان مي باشد. ایمنی ، کیفیت و کاربرد راحت بالابر های Snorkel باعث شده است که آنها در کاربردهای ساختمانی و صنعتی قابل اعتماد باشند .
در تمامی این نوع بالابر ها بوم مستقیم یا بازوی متحرک برای انعطاف پذیری بیشتر وجود دارد . ویژگی و قابلیت های دیگر آن مانند پریز برق در سبد ، کیت محافظ شن پاش ،کیت استارتر در هوای سرد ، چراغهای سبد و ژنراتورهیدرولیک همگی سبب اطمینان و اعتماد بیشتر به سری T می شوند .

T46JR / T4ORT

مدل T4ORT بالابر بوم تلسکوپی Snorkel قادر به فعالیت در ارتفاع 14 متر و دسترسی جانبی 2/10 متر می باشد . برای انعطاف پذیری و کارایی بیشتر ما مدل T46JR مجهز به بازوی متحرک با 2 متر طول بيشتر را پیشنهاد می دهیم . مدل T46JRT قابلیت فعالیت در ارتفاع 16 متر و دسترسی جانبی 2/12 متر را دارا مي باشد . T46JRT ، طراحی شده برای سایت های ساختمانی ، با سرعت عمل بالا در حرکت به سمت جلو و عقب داراي 2 دیفرانسیل بوده و ارتفاع ماشين از سطح زمین بیشتر از 35 سانتیمتر می باشد .

TB66JRT /TB60RT

مدل TB60RT قابلیت فعالیت در ارتفاع 20 متر و دسترسی جانبی 15 متر را دارا می باشد . اين مدل كه برای فضاهای ساختماني طراحي شده است ، دارای محور های متحرك جلو و عقب ، 2 دیفرانسیل ، ارتفاع مناسب از سطح زمین و سه ورودی به داخل سبد مي باشد. برای انعطاف پذیری بیشتر ما مدل TB66JRT را با همان ویژگی های TB60RT مجهز به بازوی متحرك با 2 متر طول بيشتر را پیشنهاد می دهیم که دارای ارتفاع کاری 22 متر و دسترسی جانبی 17 متر می باشد.

مدل T85J / T80

T80 قادر به فعالیت در ارتفاع 4/26 متر و دسترسی جانبی 4/21 متر می باشد . اين مدل كه برای سایت های ساختمانی طراحي شده است ، 2 دیفرانسیل و 4 چرخ گيرنده فرمان به طور استاندارد دارا می باشد.
برای انعطاف پذیری بیشتر ما مدل T85J را پیشنهاد می کنیم ماشینی مشابه با 2 متر بازوی متحرک بيشتر که ارتفاع 28 متر و دسترسی جانبی4/23 متری را پوشش می دهد .

T126J / T120

مدل T120 Snorkel، ارتفاع کاری6/36 متر و دسترسی جانبی2/17 متر را در اختيار كاربر قرار مي دهد. طراحی شده برای فعالیت های بیرونی و ساختمانی، داراي دو دیفرانسیل و چهار چرخ گیرنده فرمان با محور جلو برنده ثابت و محور عقب برنده متحرک است.

برای انعطاف پذیری و کارایی بیشتر، مدل T126J پیشنهاد می شود . ماشینی مشابه مجهز به یک بازوی متحرک با 2متر طول بيشتر که کار کردن در ارتفاع 40 متری و دسترسی جانبی 2 /19 متری را فراهم می کند .